top of page

VİNİL PUDRASIZ ELDİVEN

%25C3%259CR%25C3%259CN%2520(2)_edited_ed

Türkiye’nin ilk ve tek nitril ve vinil eldiven fabrikasında üretilen kaliteli vinil eldivenler tek kullanımlıktır. Lateks içermezler ve sterile değildirler. İki el içinde mükemmel bir uyum sağlayan vinil eldivenler bu özellikleri sayesinde rahatlıkla kullanılmaya uygundurlar. Vinil eldivenler lateks içermedikleri için lateks kaynaklı alerjik reaksiyonlar görülmez. Vinil eldivenler kimyasal bariyer olarak kullanılmaz. Vinil eldivenleri açık ateş veya alev alma riski olan maddelerin yakınında kullanmayınız. 

Vinil Eldivenin Kullanım Alanları

Vinil eldivenler hijyen, temizlik, gıda sektöründe, paketleme, ambalaj, süt ve süt üretiminde kullanmak için uygundur. 

Vinil Eldivenler Nasıl Muhafaza Edilir

Vinil eldivenleri serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Vinil eldivenleri yüksek nem veya rutubet olan yerlerde ve 40 santigrat dereceden daha yüksek yerlerde bulundurmaktan kaçınınız.

VİNYL POWDER FREE GLOVES

Our factory produces high quality disposable vinyl and nitrile examination gloves since we have launched the vinyl-nitrile gloves industry in Turkey. Vinyl gloves are intended for single use. Vinyl gloves are non-steril and they do not contain latex. Vinyl gloves are not intended for use as a chemical barrier. Vinyl gloves should not be used near an open flame or any material that has the potential to ignite. 

Fields Of Usage Of The Vinyl Gloves

Vinyl gloves are proper to use in the hygiene, cleaning, packing, milk and milk yield. 

Storage Recommendation

Vinyl gloves should be stored in cool dry place and under the temperature 40 degree Celcius. Vinyl gloves should not be keep in the high humidity or dampness places. 

%25C3%259CR%25C3%259CN%2520(2)_edited_ed
bottom of page