top of page
YENİ NİTRİL GÖRSEL.png

YENİ NİTRİL ELDİVEN

NEW NITRILE GLOVES

Nitril-Vinil karışımı hibrit teknolojisi ile uzman ellerde üretilen yeni nesil nitril eldivenler nitrilin muadili olup fiyat performansı olarak daha avantajlıdır.

Yeni nitril eldivenlerin aşınma direnci nitril eldivene göre daha yüksektir.

Lateks içermezler ve sterile değildirler. İki el içinde mükemmel bir uyum sağlayan yeni nitril eldivenler bu özellikleri sayesinde rahatlıkla kullanılmaya uygundurlar. Yeni nitril eldivenler lateks içermedikleri için lateks kaynaklı alerjik reaksiyonlar görülmez. Yeni nitril eldivenler kimyasal bariyer olarak kullanılmaz. Yeni nitril eldivenleri açık ateş veya alev alma riski olan maddelerin yakınında kullanmayınız. 

Nitril- Vinil Karışımı Yeni Nitril Eldivenin Kullanım Alanları

​Yeni nitril eldivenler hijyen, temizlik, gıda sektöründe, paketleme, ambalaj, süt ve süt üretiminde kullanmak için uygundur. 

​                                                           

Yeni Nitril Eldivenler Nasıl Muhafaza Edilir

Yeni nitril eldivenleri serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Yeni Nitril eldivenleri yüksek nem veya rutubet olan yerlerde ve 40 santigrat dereceden daha yüksek yerlerde bulundurmaktan kaçınınız.

New generation nitrile gloves which was produced in the specialist hands with admixture of nitrile-vinyl hybried technology is the more advantage as price performance.

Wear resistance of new nitrile gloves is higher than nitrile gloves.

 

New nitrile gloves are intended for single use. New nitrile gloves are non-steril and they do not contain latex. Vinyl gloves are not intended for use as a chemical barrier. New Nitrile gloves should not be used near an open flame or any material that has the potential to ignite. 

Fields Of Usage Of The New Nitrile Gloves

New Nitrile gloves are proper to use in the hygiene, cleaning, packing, milk and milk yield. 

Storage Recommendation

New Nitrile gloves should be stored in cool dry place and under the temperature 40 degree Celcius. New Nitrile gloves should not be keep in the high humidity or dampness places. 

bottom of page